Scroll To Top
About Us
modamiz.com
 modamiz.com muhafazakar giyim tarzının en son trendlerini yakından takip ederek, bünyesine katmış olduğu birçok ürün grubunu; müşterilerine en hızlı şekilde ve en ekonomik fiyatlarla sunmayı hedeflemiş online bir alışveriş sitesidir. Zengin giyim koleksiyonlarını kaliteli hizmet anlayışı ile sizlerle buluşturan modamiz.com, taksitli avantajları, kapıda ödeme imkanı ve indirimli fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir.
 
Temel ilkesi, dünyanın en önemli markalarını bir arada sunmanın ayrıcalığı yanında, her zevke ve bütçeye uygun alıveriş deneyimi müşterilerine yaşatmaktır. Vizyonu, alışverişin her aşamasında koşulsuz müşteri mutluluk deneyimini müşterilere sunabilmektir.
 modamiz.com’ un hedefi, tesettür giyiminin öncü markalarından biri olmak ve geniş ürün yelpazesini yurtiçi ve yurtdışında tüm üyelerine buluşturabilmektir. Binlerce ürün arasından dilediğinizi seçin, kıyaslayın, size en uygun kombini yakalayın.
 
 
Kendi Kombinini Oluşturmak İster misin ?
modamiz.com , bünyesinde bulundurduğu yüzlerce kategori ve binlerce ürün arasından kendi istediğiniz kombini site üzerinden kombinlemenize olanak veriyor. İstediğiniz ürünleri birbirleriyle kombinleyin ve kendi stilinizi yakalayın. Türkiye’ de tekmodamiz.com da!
 
Tek Sepet – Tek Kargo
 
modamiz.com’ da birden fazla almış olduğunuz ürünler özenle paketlenir ve tek bir kargo ile size ulaştırılır.
 
KY Mağazacılık Ltd.Şti
Üçevler mahallesi Tanay caddesi Ünerler sokak No:25/A kat:1 ofis:3 Nilüfer/Bursa
 
İletişim Hattı : 0850 511 14 25 / 0532 202 84 55