Scroll To Top
Bu Sezonun Genç Tesettür Trendleri

Giyinmek, benliğin dışavurumudur. Karakter yapımız, giysilerimize yansır. Giyim tarzımızı oluşturur. İnsanların giysilerini temel alarak, kişilikleri hakkında tahmin yürütebiliriz. Giyim tarzları, giysilerin renkleri, kombinleri…hepsi kişiliğin dehlizinde gezinen birer noktacıktır. İnsanların dünyaya bakış açıları, değer yargıları, hobileri insanların giydikleri kıyafetlere yansır. Üzerimizde taşıdığımız her kıyafet, adeta kimliğimizin aynasıdır.

 

Spor giyinen tesettürlü hanımların, büyük bir çoğunluğunu genç kızlar oluştursa da, her yaştan hanımın tercihi olabiliyor spor ve rahat tasarımlar. Hanımların en çok merak ettikleri konulardan biri, bu sezon nelerin trend olduğu. Herkes, üzerinde en moda olanı görmek istiyor. Modaya uyum sağlamak, moda olanı ilk kez kendi giymek istiyor. 

Bu sezon tesettür genç giyimin trendleri de, önceki yıllar da olduğu gibi, renkli ve canlı giysilerden oluşuyor. Gençliğin enerjisi, elbette giysilere de yansıyor. Turuncu, mor gibi ana renkler en çok tercih edilenler.

 

Spor giyim tarzı daha çok trend elementlerden oluşuyor. Popüler dünyanın yansımasının renklerini giysiler de görebiliyoruz. Tunikler ve feraceler spor giyimde en çok tercih edilen ürünler.

Genç kızlar, giyim konusunda muhafazakar çizgilerine paralel olarak aynı zamanda gençliklerinin enerjisini yansıtacak şekilde dinamik, kimi zaman ise rahat kombinler tercih ediyor. Renkli tunikler, renkli feraceler spor tesettür giyim modasında öne çıkıyor. 

 

Tesettür spor giyim ürünlerimizi görmek ve daha detaylı bilgi için: http://www.kombiniyakala.com/dide 

Leave your comment